درباره ما

شرکت تعاونی امین دانه سپهر ری با هدف کم کردن فاصله بین تولیدکننده و مصرف کننده و ارائه خدمات بهینه به دامداران و مرغداران محترم شروع به فعالیت نموده است. این تعاونی با سابقه فعالیت 25 ساله با هدف تامین نیاز مرغداری های شخصی و تولید کنندگان زیر مجموعه خود با مجوز جهاد کشاورزی به شرکت امین دانه سپهر ری تغییر نام داده تا بتواند در کنار نهادهای دولتی به تولیدکنندگان محترم خدمات بهتری ارائه دهد.

شرکت امین دانه سپهر ری پس از 25 سال فعالیت و تجربه در صنعت دام و طیور کشور ، در طی ده سال گذشته با در اختیار داشتن کارخانه مجهز و پیشرفته تولید خوراک دام و طیور، اقدام به تولید دان­های آماده و کنسانتره­های مخصوص مرغ گوشتی و کنسانتره­های مخصوص پولت و مرغ تخمگذار به شکل اختصاصی سویه و استارتر و گروئر گوساله نموده­است.

در تولید کنسانتره­های طیور این شرکت که شامل محصولات 2.5% و 5% می­باشد، از بهترین فرمولاسیون و مرغوب ترین مواد اولیه تحت نظارت متخصصین و کارشناسان مجرب استفاده شده است. طبق آمارهای فارمی به دست آمده استفاده از این محصولات، در کنار بهره گیری از مشاوره های متخصصین بخش پشتیبانی منجر به دستیابی به بهترین آمارهای تولید، رشد و وزن گیری و همچنین ضریب تبدیل بسیار عالی دان در گله های پرورشی گردیده­است.

علاوه بر محصولات تخصصی در بخش طیور می توان به استارتر گوساله که یکی از تخصصی ترین محصولات تولیدی بخش دام است نیز اشاره نمود که در حال حاضر به صورت گسترده در اکثر استانهای کشور مورد استفاده قرار گرفته و نتایج حاصل از آن قابل ملاحظه بوده است. تقویت سیستم ایمنی، کاهش درگیری با بیماریهای متابولیکی، افزایش وزن گیری گوساله ها و کاهش طول دوره شیرخواری ، نمونه هایی از بازدهی بسیار مطلوب استفاده از این محصول است.

با توجه به عصر رقابتی در سیستم های کسب و کار امروز، نمی­توان تنها به ارائه و فروش محصولات با کیفیت اکتفا نمود، لذا شرکت امین دانه سپهر ری در کنار تولید محصولات با کیفیت امکان استفاده از تجربیات و مشاوره های علمی متخصصان بخش پشتیبانی دام وطیور را برای تولیدکنندگان صنعت دام و طیور فراهم نموده است تا با افزایش آگاهی عمومی و کمک در رفع نواقص احتمالی موجود در سیستم های پرورشی میزان سودآوری و رضایت صاحبان صنایع را افزایش دهد.

اسکرول به بالا